قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی ، براساس کسب خرسندی و رضایت کاربران همچنین احترام به حقوق مشتریان محترم پی ریزی و ارائه شده است . یکی از زیرمجموعه های متعدد مرکز سخت افزار ایران تعمیرگاه مجاز سونی می باشد . تعمیرگاه مجاز سونی سال های سال است که در زمینه ی  عیب یابی و رفع ایراد محصولات مختلف تولید شده توسط کمپانی سونی فعالیت می نماید . از جمله این دستگاه ها می توان  تبلت و گوشی را نام برد .

همانطور که مستحضر هستید لازمه ی رسیدن به موفقیت و داشتن نظم برای هر موسسه و سازمانی داشتن یک سلسله قوانین و رعایت آن است . دلیل طراحی و تدوین قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی به همین منظور می باشد . آنچه که موجبات و شرایط اعتماد کردن مشتریان را به این مرکز مهیا کرده است همین قوانین می باشد که باعث اعتبار بخشیدن به این مرکز شده است .

کاربران محترم می توانند با مطالعه ی بخش زیر اطلاعات کاملی در زمینه ی فعالیت های مرکز  سخت افزار ایران به دست آورند . درحقیقت با ارائه ی این بخش سعی داریم به معرفی کامل شرکت بپردازیم .مرکز تعمیرات سونی  ، تعمیرگاه مجاز محصولات سونی می باشد . این مرکز با بکارگیری دو عنصر   تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و خلاق و تجهیزات پیشرفته و درجه یک ، در حیطه ی آنالیز ، عیب یابی و رفع ایراد دستگاه های سونی ، فعالیت می کند .

لازم به ذکر است ، تعمیرگاه مجاز سونی  آمادگی کامل خود را برای ارائه ی انواع خدمات به کاربران اقصی نقاط کشور اعلام می نماید . به حقیقت به این مطلب اشاره می نماییم که ، قرار گرفتن نمایندگی رسمی سونی در چنین جایگاه چشمگیر و رفیعی به دلیل رضایت کاربران از کیفت خدمات این مرکز می باشد .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی

شرح قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی

نمایندگی رسمی سونی با بکارگیری مجرب ترین کارشناسان توانسته کیفیت خدمات تعمیر را به سطح قابل قبولی از کیفیت و مطابق با آخرین متد جهانی برساند . تکنسین های تعمیرگاه مجاز سونی  پس از انجام پروسه ی تعمیر به ارائه ی گارانتی نیز می پردازند . کادر فنی نمایندگی سونی با ارائه ی خدمات ترمیم و بازیابی مطلوب تواسته دست مراکز نامعتبر را از فعالیت کوتاه کند . تکنسین های این مراکز غیرمجاز به علت نداشتن تسلط کافی در امر تعمیر دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی در بسیاری موارد دست به تعویض قطعاتی می زنند که نیازی برای تعویض ندارند .

به عبارت بهتر این افراد به دلیل این که نمی توانند ایراد دستگاه را تشخیص دهند راه درستی را برای تعمیر انتخاب نمی کنند و موجبات وارد کردن خسارات زیادی به دستگاه و هزینه ی گزافی برای کاربر را فراهم می کنند . شما عزیزان چنانچه با نقص و ایراداتی در دستگاه الکترونیکی یا ارتباطی خود مواجه  شدید می توانید با آرامش خیال به تعمیرگاه مجاز سونی مراجعه کرده و دستگاه خود را به دست تکنسین های زبده ی ما بسپارید .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سونی به این صورت است:

 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد ، تعمیرگاه مجاز سونی مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد .
 • دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان می دهند ، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و این مرکز تعهدی در قبال آن ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز سونی، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در این مرکز از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • تعمیرگاه مجاز سونی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در این مرکز ۴۸ ساعت می باشد .
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز سونی قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود . در این قبض علاوه بر نام مشتری ، آدرس و شماره ی تماس ، قسمتی با عنوان اظهارت مشتری وجود دارد که به مشتریان گرامی این امکان را می دهد تا عیوب دستگاه خود را شرح دهند . قسمت بعدی که بسیار مهم می باشد بخش توضیحات است  که توسط کارشناسان فنی تکمیل خواهد شد . دارنده ی این قبض صاحب دستگاه محسوب می گردد ، و باید در مراجعات بعدی و هنگام تحویل دستگاه آن را همراه داشته باشد .
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند ؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکان پذیر می باشد.
 • کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی پس از طی مراحل عیب یابی و انجام بررسی های لازم ، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر را به اطلاع مشتریان گرامی می رسانند .
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز تعمیرگاه مجاز سونی ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته به طول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز،  کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند ،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز سونی با مشتریان  گرامی تماس گرفته ؛ وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز سونی تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، سونی سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • در صورتی که دستگاه سونی قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .
 • کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند .

نمایندگی سونی و واحدهای تعمیرات سونی

مدیریت نمایندگی سونی ، واحدهای تعمیرات سونی را به شکل مجزا طراحی کرده است . این مرکز جهت کسب رضایت مشتریان و در راستای تحقق هدف ارائه ی بهترین خدمات فعالیت خود را براساس استفاده از به روزترین ابزارآلات تعمیر و لحیم کاری انجام می دهد . خاطرنشان می سازیم این تجهیزات مدرن توسط کادرفنی زبده و متخصص خریداری و فراهم شده است . به همین دلیل تکنسین ها و مهندسین تعمیرگاه مجاز سونی با به خدمت گرفتن این تجهیزات بهترین خدمات ترمیم و بازیابی را ارائه می دهند .

لازم به ذکر است ، یکی دیگر از فعالیت های این نمایندگی وارد کردن قطعات اورجینال می باشد . از این رو کارشناسان تعمیرگاه مجاز سونی درصورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه از قطعه ی اورجینال استفاده می نمایند .

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+